Polityka firmy

Certyfikat

ISO 9001:2015

Miło nam poinformować Państwa, że posiadamy certyfikat ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji dotyczy usług obróbki skrawaniem oraz produkcji wyrobów metalowych. Zależy nam na jak najwyższej jakości naszych produktów i dlatego zawsze przykładamy dużą wagę do spełnienia rygorystycznych wymagań procesu produkcji. Skan oryginalnego dokumentu znajduje się niżej.

Pobierz PDF

 

 

Polityka

Conflict Minerals

Polityka AMTRAF sp. z o. o. w sprawie surowców pochodzących z terenów objętych konfliktami zbrojnymi.

AMTRAF sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi popiera inicjatywę organizacji i firm międzynarodowych w zakresie nienabywania surowców z krajów objętych konfliktami zbrojnymi. Do minerałów tych należą: tantal, złoto, cyna, wolfram, które są powszechnie stosowane na świecie a wykorzystywane są do finansowania grup zbrojnych w tych krajach.

Pobierz PDF

 

 

Polityka

Polityka Środowiska 

Poza wysoką dbałością o potrzeby Klienta, AMTRAF prowadzi świadomą politykę związaną z ochroną środowiska co jest jednym z bardzo ważnych składników nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem. Spółka dąży do zapobiegania negatywnemu oddziaływaniu na środowisko we wszystkich obszarach działania poprzez realizację polityki środowiskowej.

Pobierz PDF